Beyoğlu Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize gerekseme duydukları daima en iyi hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Müşterilerimizin mağdur olmamaları için gece gündüz demeden hizmet veriyoruz.

Beyoğlu Arçelik Buzdolabı Teknik ServisiBuzdolabı arızaları acele müdahale gerektirir. Aksi halde gıdalar hızla bozulmakta ve hem sıhhat açısından hem de ekonomik açıdan negatif durumlara niçin olmaktadır. Bu yüzden işimizde süratli olmamız ve arızaları süratli çözmemiz icap ettiğinin bilinci ve hassasiyeti ile işimizi yapmaktayız.

Beyoğlu Arçelik buzdolabı teknik servisi olarak bir tek bakım, onarım yapmıyor, yeni aldığınız Arçelik buzdolaplarının kurulum ve montajını da güvence kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Piyasada birçok korsan teknik servis şirketi bulunmaktadır. Bu tür firmalara güvenmemeli ve kesinlikle belgeleri olup olmadığını sorgulamalısınız. Aksi takdirde buzdolabınızın güvence şartlarından yararlanamazsınız ve yanlış bir müdahale sebebi ile ilerde problemler yaşayabilirsiniz.

Beyoğlu Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi Hizmetimiz

Beyoğlu Arçelik buzdolabı teknik servisi olarak biz sektörün gerektirdiği belgelere sahibiz. Deneyimli ve uzman bir teknik ekiple çalışmaktayız. Sistemli olarak teknik personelimizi seminer ve eğitimlerle geliştiriyor, son çıkan modeller ve teknolojik gelişimleri yakından takip ediyoruz.

Oldukça kapsamlı bir orijinal yedek parça stoğumuz bulunmaktadır. Bu yüzden Arçelik marka buzdolabı arızalarında lüzumlu yedek parça teminini süratli bir halde yapıyoruz. Güvence dahilinde hizmet veriyor 1 yıl güvence veriyoruz.

Beyoğlu Arçelik buzdolabı teknik servisi ihtiyacınızda güvence süresi bitmiş buzdolaplarının onarımını da uygun fiyat garantisi ile gideriyoruz. Kaliteden taviz vermeden uygun işçilik ücretlerimizle problemi süratli bir halde ortadan kaldırıyoruz.

Yapmış olduğumuz işin hakkını vererek, satın alan memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Güvenilir teknik ekibimiz bununla birlikte müşterilerimiz ile seviyeli ve saygılı bir halde yazışma kurmaktadırlar. Arıza sebebi, onarımı ve lüzumlu yedek parça temini hakkında data vererek müşterilerimizi aydınlatmaktadırlar.

Beyoğlu Arçelik buzdolabı teknik servisi ihtiyacınızda 7/ 24 bizi arayabilir, satın alan temsilcimize talebinizi iletebilirsiniz. Satın alan temsilcilerimiz arıza kaydını alarak ilgili teknik çalışanı size yönlendirerek sorununuzun süratli bir halde çözülmesini sağlamaktadırlar. Teknik personelimiz sizi arayarak buluşma vermekte ve belirttiği saatte adresinizde hazır olmaktadır.

Beyoğlu Arçelik buzdolabı teknik servisine güvenebilirsiniz.


Beyoğlu Arçelik Servisi size aynı zamanda çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi servisi de vermektedir.

Back To Top